GALERI piedāvā

Vēlaties ierāmēt oriģināldarbu, fotogrāfiju vai zīmējumu, bet neziniet kādu noformējumu tiem labāk izvēlēties? Vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas un ieteikumus, veltīt Jums nedalītu uzmanību un piedāvāt vislabākos risinājumus ! Salonā “pielaikosim” Jūsu atnestajam darbam visdažādākos rāmjus, līdz atradīsim vispiemērotāko un Jums tīkamāko!

Ēļļas oriģināldarbi var būt gleznoti kā uz audekla, tā arī kartona vai citiem cietiem materiāliem. Ja tie ir gleznoti uz audekla, kurš nav nostiepts uz apakšrāmja, tad sākotnēji jāveic attēla “uzvilkšana “ apakšrāmim. Pēc tam ir iespējams izvēlēties dekoratīvo rāmi no daudzajiem mūsu salonā pieejamajiem rāmju paraugiem.
Atkarībā no apakšrāmja dziļuma, var tikt piemeklēti dažāda dziļuma un, protams, dažādu stilu dekoratīvie rāmji. Eļļas un akrila krāsu darbiem nav nepieciešama iestiklošana (ja vien klients to nevēlas veikt,lai papildus pasargātu darbu, ja tam jau ir kādi mehāniski bojājumi). Tieši tādēļ, ka tiem nav nepieciešama iestiklošana, tiem retāk tiek izvēlēts noformējums ar paspartu izamantošanu , kam papildus aizsardzība ar stiklu būtu vēlama. Bet, nav “likuma bez izņēmuma”un daudzreiz tiek izmantoti speciāli paspartu (ar lina auduma vai samta virsmu), kas lieliski bagātina noformējamo oriģināldarbu. Ir iespējams veikt arī ierāmēšanu izmantojot divus dekoratīvos rāmjus, – kā pirmo izmantojot tādu, kurš imitē paspartu, pilda atdalīšanas funkciju starp ierāmējamo darbu un dekoratīvo rāmi.

Plastikāta rāmji arvien plašāk iekaro savu vietu “zem saules”. To kvalitāte un dizainiskie risinājumi arvien vairāk uzlabojas un nu jau var teikt, ka nezinātājam būs grūti atšķirt, kurš rāmja profils ir plastikāta, kurš darināts no koka. Plastikāta rāmju izvēle mūsu salonā ir ļoti plaša. Tie ir vieglāki kā koka rāmji un labāk panes temperatūras un mitruma svārstības telpās. Tāpat kā koka rāmjus, tos nav vēlams izmantot ārtelpās. Plastikāta rāmji ir grūtāk atjaunojami, ja rāmis ir guvis bojājumus krītot vai trieciena rezultātā. Atšķirībā no koka rāmjiem, plastikāta rāmji izlūzt gabaliem, tādēļ , lai tos atjaunotu, parasti ir jāveic vienas vai pat divu malu nomaiņa.

Šiem darbiem ir nepieciešama iestiklošana. Vadoties no darba kompozīcijas, klienta vēlmēm un interjera ,visupirms tiek nolemts vai šo darbu noformēšanā tiks izmantots paspartu. Vai tas tiks papildināts ar dekoratīvo finišu vai nē. Šobrīd mūsu salonā ir iespējams izvēlēties niansētus krāsu toņus un faktūras, Esam patiesi lepni, ka mūsu klientu lokā ir ļoti plašs skaits izšuvēju un pērļotāju. Apzinamies, ka ar lielu rūpību tie ir tapināti vairāku mēnešu un reizēm pat vairāku gadu garumā un mūsu uzdevums to noformēšanā ir ļoti atbildīgs. Visbiežāk šie darbi sākotnēji ir jānostiprina, izvēloties šim nolūkam koka apakšrāmi vai arī nostiepjot to uz kartona. Ja izšuvums ir ļoti blīvs un tapšanas procesā nedaudz deformējies, tad vislabāk būtu izmantot nostiepšanu uz apakšrāmja. Līdzīgi kā zīmējumus , fotogrāfijas un akvareļus, arī šos darbus var noformēt izmantojot:

– paspartu,
– finišu,
– dubulto dekoratīvo rāmi

Tāpat tiem jāizvēlas stikls, kas tos pasargās no putekļiem un apkārtējās vides bojājumiem. Pērlītēm, kuras skaisti gaismā vizuļo, parasti neizvēlas antireflektoro stiklu, lai nemazinātu to spīdumu. Visbiežāk tiek izvēlēts parastais 2 mm Float Clear stikls vai uzlabotais UltraVue stikls. Savukārt izšuvumiem visbiežāk tiek izvēlēts antireflektorais vai uzlabotais Ultra Vue stikls.

Daudzo gadu gaitā esam rāmējuši visdažādākos priekšmetus. Praktiski jebko, kas ir ietilpināms rāmi, kas nes kādu būtisku vēstījumu tā īpašniekam vai pilda dekoratīvu funkciju telpā. Varam vien padalīties dažās idejās, – daži rāmju profili ir pietiekami dziļi, lai tos savienojot veidotos tāda kā kastīte, kurā uz krāšņa fona var tikt novietots (piestiprināts) rāmējamais objekts. Tā nesen esam veikuši bungu vālītes ierāmēšanu (kā dāvana kāzās), esam rāmējuši dažādus kolekciju virtuves piederumus, eksotikus augu herbārijus un daudzas citas lietas. Viseksotiskākie , laikam gan bijuši haizivs žokļi (tie gan bez stiklojuma) , bet visbiežāk tie ir sportistu krekli, kas nonākuši to fanu rokās, vai kurus izvēlas saglabāt paši sportisti.

Esam atvērti jebkurām Jūsu vistrakākajām idejām un, ja vien tas būs tehniski izpildāms, mēs parūpēsimies par Jūsu ideju realizāciju!

VIENMĒR ESAM GATAVI SNIEGT KONSULTĀCIJAS UN IETEIKUMUS !

Ierāmēšana

Ierāmējot darbu ir iespējams izvēlēties-

paspartu (tonēts dekoratīvs kartons), finišu (dekoratīvs koka vai plastikāta smalks rāmītis, kas atdala paspartu no ierāmējamā darba), stiklu (mūsu salonā pieejams gan 2mm plānais gleznu stikls, gam antireflektorais 1.9 mm stikls, kā arī uzlabotais UltraVue stikls, kas ne tikai pastiprināti (līdz pat 86%) aizsargā darbu no ultravioletā starojuma, bet arī nerada atspīdumus, paspilgtina darba krāsas ,vienlaikus esot pārsteidzoši dzidrs) un dekoratīvo rāmi, kas var būt izgatavots kā no koka, tā arī plastikāta vai metāla.

Koka dekoratīvie rāmji mūsu salonā ir pieejami ļoti plašā klāstā. Jūs varēsiet izvēlēties savam darbam, interjeram un vēlmēm piemērotāko no vairākiem simtiem paraugu. Koka rāmji ir pieejami sākot no 0.8 cm līdz pat 15 cm platumā. To dizainiskie risinājumi ir piemēroti kā antīkiem tā mūsdienu darbiem. Plaša krāsu un profilu izvēle. Koka rāmjus nav vēlams izvēlēties darbu ierāmēšanai, ja to novietošana ir paredzēta telpās ar augstu mitruma līmeni vai ārtelpās.

Plastikāta rāmji arvien plašāk iekaro savu vietu “zem saules”. To kvalitāte un dizainiskie risinājumi arvien vairāk uzlabojas un nu jau var teikt, ka nezinātājam būs grūti atšķirt, kurš rāmja profils ir plastikāta, kurš darināts no koka. Plastikāta rāmju izvēle mūsu salonā ir ļoti plaša. Tie ir vieglāki kā koka rāmji un labāk panes temperatūras un mitruma svārstības telpās. Tāpat kā koka rāmjus, tos nav vēlams izmantot ārtelpās. Plastikāta rāmji ir grūtāk atjaunojami, ja rāmis ir guvis bojājumus krītot vai trieciena rezultātā. Atšķirībā no koka rāmjiem, plastikāta rāmji izlūzt gabaliem, tādēļ , lai tos atjaunotu, parasti ir jāveic vienas vai pat divu malu nomaiņa.

Metāla rāmji ir visizturīgākie rāmji. Tos var izmantot kā iekštelpās, tā arī ārtelpās. Vispiemērotākie lielformāta darbu ierāmēšanai, ja tiek izmantots arī stiks un darbi ir smagi. Metāla rāmju profili pieejami ierobežotākā izvēlē. Tiem pieejams dažāds dziļums, bet formu dažādība nav liela. Arī krāsu palete parasti variē metālisko toņu gamma.

Veicot darba ierāmēšanu, piedāvājam arī tā iestiklošanu. Tādiem darbiem kā , piemēram, zīmējumi vai akvareļi stiklošana ir vienīgais veids kā pagarināt to ilgmūžību uz aizsargāt no apkārtējās vides ietekmes.

Mūsu salonā varēsiet izvēlēties :

– 2mm gleznu ierāmēšanai paredzēto stiklu
Tas ir lētākais no stikla veidiem. Ļoti plāns, gana dzidrs, – tas ir ideāli piemērots darbu rāmēšanai. Šī stikla vienīgais mīnuss ir atspīdumi, kuri rodas, ja tas novietots iepretim logam vai tuvu pie apgaismes ķermeņiem. Neveiksmīgākā rakursā ir iespējams šajā stiklā saskatīt savas aprises, it kā “spoguļoties” un tas var apgrūtināt ierāmētā darba estētikas baudīšanu. Tomēr, jāatzīst, ka šis stikls ir teicams risinājums, ja ir ierpbežots budžets vai arī ir jāierāmē darbs, kurš veidots no spīdīgām detaļām (pērlītes, fliteri). Lielisks arī foto ierāmēšanā (īpaši dabas, jūras ainavās), tas it kā piedod dzīvīgumu un nematē attēlu. Pietiekami viegls, tādēļ piemērots ierāmēšanai kā ar koka un metāla, tā arī plastikāta dekoratīvajiem rāmjiem.

– 1.9 mm antireflektorais stikls
Kā jau nojaušams no nosaukuma, šis plānais stikls ir speciāli apstrādāts, lai piešķirtu tam antireflektoras īpašības, proti, tajā neatspoguļojas gaismas stari, tajā neradīsies atspīdumi no loga vai gaismas ķermeņaiem, kas pilnībā ļaus izbaudīt iestiklotā darba skaistumu. Antireflektorais stikls rada nelielu matējuma efektu darbam, tādēļ tas notušēs arī spīdumu ierāmējamā darba detaļās. Ja ir vēlme to saglabāt, tad jāizvēlas parastais 2mm stikls vai uzlabotais UltraVue stikls.

– Ultra Vue 2mm uzlabotais stikls
Šis stikls ir izgatavots ASV, kompānijā Tru Vue. Stikls ir speciāli apstrādāts, veicot vairākkārtēju magnetronu putekļveida pārklāšanu, tādējādi iegūstot izcilas optiskās stikla īpašības. Tā kā šis stikla apstrādes veids ir dārgs, to izgatavošanai tiek ņemts tikai viskvalitatīvākais stikls ar zemu dzelzs saturu. Tāds stikls griezuma vietā būs balts , atšķirībā no parastā “zaļā” stikla. Rūpīgi izvēlētajam stiklam vairākos slāņos tiek uzklāti metāla joni, kā rezultātā stikls tiek pārklāts ar neredzamu plēvi, kas spēj “absorbēt”, “dzēst” gaismas viļņus. Krītošais gaismas vilnis netspīd šādā stiklā, bet gan “iziet tam cauri”. Ja parastajam stiklam gaismas caurlaidība ir ap 90%, tad ULTRAVUE stiklam līdz pat 99%.Tādēļ arī ir ļoti minimāla reflekcija (spoguļa efekts), tikai līdz 1%. Šo stiklu vēl mēdz dēvēt par “neredzamo” stiklu, jo reizēm ir vēlme attēlu pataustīt, lai pārliecinātos, ka tiešām tas ir aizsargāts ar stiklu.

Mūsu salonā ir iespējams “piemērīt” savam darbam visus stikla veidus, lai saskatītu atšķirību un izvēlētos vispiemērotāko!

KOPĪGI AR KLIENTU VIENMĒR RODAM VISLABĀKO RISINĀJUMU !

Salonā ir iespējams pasūtīt Jums nepieciešamā izmēra spoguli un veikt tā ierāmēšanu dekoratīvā rāmī. Tam pievienosim nepieciešamos stiprinājumus , lai variet to piestiprināt tam paredzētajā vietā. Izgatavojam spoguļus vannas istabām, koridoriem, dzīvojamām istabām un koplietošanas telpām.

Esam izveidojuši savu suvenīru līniju ar četriem atšķirīgiem Rīgas attēliem. Piedāvājam tos uz tumša vai gaiša fona divos dažādos izmēros. Tie pieejami mūsu salonā , kā arī citās suvenīru tirdzniecības vietās. Ja vēlaties izgatavot savam uzņēmumamm, Jūsu pilsētai vai pasākumam (kāzas, jubilejas) nozīmīgus suvenīrus, ar Jūsu izvēlētu foto, dodiet ziņu un vienosimies!

Mūsu salonā ir pieejams plašs dekoru klāsts. Tie ir nelieli , visbiežāk vienā eksemplārā izgatavoti darbiņi. Ierāmētas gleznu reprodukcijas, miniatūros izmēros, noformētas ar paspartu , plastikāta vai koka rāmjos. Lielisks veids kā atsvaidzināt savas telpas vai dāvāt šos dekorus draugiem un tuviniekiem! Dekoriem ir noteiktas trīs cenu grupas, -proti, euro 4,90, euro 6.90 un euro 9.90 . Pat tad, ja tie ierāmēti dārgos koka rāmjos, kuru vērtība krietni pārsniedz noteikto cenu, – dekoru cena paliek nemainīga, ne vairāk kā euro 9.90. Šeit Jūs varēsiet atrast īstas pērles! Tos var komplektēt grupās vai iegādāties pa vienam. Dekoru klāsts papildinās katru nedēļu un vienmēr ir iespējams atrast ko piemērotu Jūsu interjeram. Vai dāvāt kādam ierāmētus ziedus kāpapildinājumu dāvanai! Šie dekori patiešām lieliski dekorē telpas, radot mājīguma iespaidu un personalizējot tās!

Esam lepni būt gleznu reprodukciju ražotāja, kompānijas PGM pārstāvji Latvijā. Kompānijas, kuras piedāvāto dsarbu katalogs ir vairāk kā 600 lappaspušu biezs. Šodien vairs nav nepieciešamības šo katalogu šķirstīt mūsu salonā, līdz izvēlēties sev tīkamāko darbu, katalogs ir aplūkojams arī elektroniski (saite uz www.pgm.de). Ērti, ka izvēloties vēlamo darbu, materiālu uz kura tas būs izdrukāts un tā izmērus, jau ražotāja elektroniskajā katalogā tiks aprēķināta tā cena. Noformējot pasūtījumu mūsu salonā vai atsūtot to elektroniski uz mūsu e pastu, jums papildus nebūs jāmaksā piegādes izmaksas, vien jāveic ražotāja noteiktā samaksa par gleznas reprodukciju. Klientu ērtībai katalogs ir sadalīts vairākās daļās, -ir iespējams izvēlēties dažādu mākslas virzienu un laiku ,piemēram, Impresionisms, Jūgendstils, Ekspresionisms, Abstraktās glezniecības u.c. sadaļas. Ļoti ērti, ja vēlaties vairāku sienu vai telpu noformējumu veidot vienotā stilistikā, – jūs variet sakomplektēt sev lielisku viena autora vai viena mākslas virziena darbu reprodukcijas. Jūsu ērtībai ir iespējams izmantot katalogā veidotās nodaļas, kas veidotas vienotai tematikai, piemēram, ziedi, jūra, foto, melnbaltais foto.

Cenas

Lai aprēķinātu ierāmēšanas darbu izmaksas ir nepieciešams zināt ierāmējamā darba izmērus, kā arī ierāmēšanas veidu (ar paspartu, ar stiklu vai bez vai nepieciešams apakšrāmis ). Katram dekoratīvajam rāmim cena ir noteikta par tekošo metru un tā svārstās robežās no euro 4.90 /metrā līdz pat euro220/metrā. Ļoti plašs rāmju klāsts ir cenu grupā līdz euro10.90 /metrā . Aprēķininot darba perimetru un reizinot to ar cenu metrā, uzzināsiet aptuvenās rāmja izmaksas. Esam ļoti ELASTĪGI un VIENMĒR rodam kopējus risinājumus, lai iekļautos klienta noteiktajā budžetā. Mūsu pastāvīgie klienti saņem SUDRABA un ZELTA klienta atlaides, vienmēr piešķiram apjoma atlaides.

Sazināties ar Mums