Mūsu stāsts

GALERI

Ierāmēšanas darbu salons Merķeļa ielā 17 savas durvis apmeklētājiem ver 1997. gadā. Kā galveno uzdevumu jau tolaik definējot individuālu pieeju katram klientam un augstas kvalitātes prasības, apbruņojušies vien ar 50 dažādiem rāmju profiliem, kurus starptautiskās izstādēs izvēlējāmies no plašā profilu klāsta un pasūtījām Italijā, bijām gatavi sākt uzkrāt pieredzi un saprast kādas ir klientu vēlmes . Šo gadu laikā piedāvāto rāmju klāsts ir audzis desmitkrātīgi un nu jau klientam piedāvājam izvēlēties vispiemērotāko rāmi no vairāk kā 500 dažādiem rāmju profilu veidiem. Tomēr nemainīgi augstu turam kvalitātes latiņu gan darbu izpildē, gan klientu apkalpošanas jomā. Esam piedalījušies vairākās izstādēs Ķīpsalas izstāžu hallē, iepazīstinot klientus ar mūsu salona darbību un aicinot interjera noformēšanā izmantot ne tikai mākslas oriģināldarbus, bet arī gleznu reprodukcijas.

Lepojamies, ka esam jau 20 gadus bijuši vajadzīgi saviem klientiem !

GALERI

Lepojamies, ka mūsu klientu lokā ir daudz tādu klientu, kuri ir kopā ar mums ilgus gadus. Katrs klients, kurš atgriežas vēl un vēl ir kā lielākais kompliments mūsu darbībai.

Šo 20 gadu laikā mūsu saloni ir bijuši atvērti tirdzniecības centrā ALFA, gan tirdzniecības centrā MOLS un tirdzniecības centrā mc2 . Šobrīd esam atpakaļ savās mājīgajās salona telpās Merķeļa ielā 17/19, vietā, kur savu darbību uzsākām. Tieši šeit mēs varam piedāvāt vislabākās cenas un elastīgāko attieksmi pret klientiem. Tomēr ļoti priecājamies arī par šo gadu laikā iegūto atpazīstamību un to, ka mūsu klienti no tirdzniecības centriem mūs uzmeklē un atrod, jo vēlas turpināt sadarbību tieši ar mums.

Mūsu salonos vienmēr ir bijusi vislabākā komanda, lepojamies, ka daudzi mūsu uzņēmuma darbinieki ir uzsākuši paši savu uzņēmējdarbību un ir veiksmīgi tajā!
PALDIES MŪSU KLIENTIEM!

Sazināties ar Mums